درباره ما

شرکت کیمیا شکوه، در سال 1394 کار خود را در بستر فروش محصولات ساختمانی با هدف حذف واسطه ها و ارسال محصول با کیفیت به مشتری با بهترین قیمت در مشهد آغاز کرد و همواره در تلاش است تا با کیفیت‌ترین تولیدات برندهای مختلف را در سریع‌ترین زمان در دسترس مشتریان قراردهد.

در سال 1400 کیمیا شکوه خدمات فروشگاهی خود را در بستر وب مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران توسعه داد تا نتنها در مشهد بلکه کل کشور عزیزمان بتوانند از محصولات این فروشگاه خرید و از مزایای آن استفاده کنند.

محصولات قابل فروش در حال حاضر:

تجهیزات آشپزخانه(سینک، فر، هود و گازملزومات ساختمانی(چسپ، شیر پیسوار، بست روکا، فم و لاستیک، نوارچینی بهداشتی(سرویس بهداشتی، سرویس حمام، کابین و روشویی، لوازم جانبی سرویسشیرآلات (حمام، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، شلنگ) و کاشی و سرامیک (کاشی ، سرامیک، موزاییک و تک گل بین کابینتی)

این سایت با دارا بودن درگاه امن پرداخت اینترنتی فراپرداخت خیال شما را در امر خرید و پرداخت الکترونیکی آسوده خواهد کرد تا با اطمینان کامل از ما خرید کنید.

 

چشم‌اندازمان کجاست؟

  •  رسیدن به بزرگ‌ترین محل فروش انواع تجهیزات آشپزخانه و ساختمانی در ایران و خاورمیانه

 

ماموریتمان چیست؟

  • ایجاد بستری مطمئن و تجربه‌ی خوشایند خرید، جهت ارائه‌ی محصولاتی باکیفت از برندهای روز دنیا

 

ارزش‌هایمان کدام است؟

  •  مشتری‌محوری (تعهد به موفقیت مشتری - طراحی و اجرای برنامه های سودمند برای مشتری – رضایت و حخظ مشتری)
  •  شفافیت (همه چیز را صادقانه منعکس میکنیم)
  •  مسئولیت‌پذیری (مسئولیت تمام کارهایمان را می پذیریم، اگر اشتباه کنیم حتما جبران میکنیم)
  •  چابکی (سریع بودن مهمترین ویژگی ماست)
  •  نوآفرینی (ایده های جدید را اجرا و ایده های قدیمی را به روز می کنیم.)

 

بازدیدکنندگان گرامی می توانند از طریق کانال های ارتباطی در شبکه های اجتماعی نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را ارائه دهند و همچنین از طریق چت آنلاین سایت در مورد موضوعات مرتبط با فعالیت وبسایت، درخواست راهنمایی کنند.